Запрошуємо до опитування
Запрошуємо стейголдерів ( представників академічної спільноти, роботодавців, здобувачів вищої освіти, батьків дітей молодшого шкільного віку, працівників сфери загальної середньої освіти, психологів закладів освіти) взяти участь в обговоренні проєкту освітньо-професійної програми Початкова освіта для спеціальності 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти шляхом проходження опитування!
Анкета для роботодавців
Для академічної спільноти
Для здобувачів освіти
![](https://static.wixstatic.com/media/5927a8_0787ece0ceda42a6a3048b088bcdf096~mv2.jpeg/v1/fill/w_58,h_54,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/5927a8_0787ece0ceda42a6a3048b088bcdf096~mv2.jpeg)